Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Rudolfínská Praha

2010, bar. litografie, 27,5 x 17 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 11/40 a popsáno autorem. Rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 20 000 Kč

Číslo položky: 2353
Poslední dražitel: 801
Dražba ukončena: 06.10.2020, 21:04 h