Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Podzim

1993, bar. lept, 19,5 x 13,8 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno VI./XX., popsáno dole uprostřed

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 900 Kč

Číslo položky: 2356
Poslední dražitel: 795
Dražba ukončena: 06.10.2020, 21:13 h