Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Pamětní list k poctě K. Svolinského

1985, litografie, 23 x 14,5 cm, sign. dole uprostřed

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 2360
Poslední dražitel: 736
Dražba ukončena: 06.10.2020, 21:33 h