Sukdolák Pavel (1925)Rybí zpěv

bar. lept, 20,4 x 13,4 cm, sign. a značeno dole uprostřed 91/130

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 2415
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 07.10.2020, 20:15 h