Sukdolák Pavel (1925)Ulita I.

bar. pastel, 1996, 61 x 49 cm, sign. dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 11 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 2416
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 07.10.2020, 20:20 h