Zykmund Václav (1914 - 1984)Horizont

1943, suchá jehla, 14,8 x 9,8 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 12/15

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2444
Poslední dražitel: 681
Dražba ukončena: 07.10.2020, 22:43 h