Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Dívka s květy

1944, litografie s podtiskem, 29,4 x 19,5 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 3 100 Kč

Číslo položky: 2488
Poslední dražitel: 679
Dražba ukončena: 02.02.2021, 19:58 h