Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Praha z Koruny

1931, olej na plátně, 140 x 200 cm, sign. uprostřed dole, rámováno. Na rubu štítek s popisem autorovou rukou. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 40 000 Kč

Číslo položky: 2612
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 04.02.2021, 18:35 h