Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Kraj s Čerchovem

1939, akvarel, 34 x 23,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Na rubu štítek s popisem autorovou rukou. Z pozůstalosti J.Ch. Vondrouše

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2619
Poslední dražitel: 347
Dražba ukončena: 04.02.2021, 19:10 h