Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Panorama Hradčan z nábřeží

1955, lept, 39 x 59 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole č. 82/100, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2628
Poslední dražitel: 704
Dražba ukončena: 04.02.2021, 19:55 h