Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Písečné duny

1905, olej na plátně, 19 x 24 cm, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem. Malba v levém rohu lehce poškozena. Rám poškozen.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 4 100 Kč

Číslo položky: 2629
Poslední dražitel: 857
Dražba ukončena: 04.02.2021, 20:06 h