Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Mikulášské věže

1915, olej na plátně, 24,5 x 19,5 cm, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 6 100 Kč

Číslo položky: 2631
Poslední dražitel: 429
Dražba ukončena: 04.02.2021, 20:16 h