Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Kostelík u moře

olej, 25 x 20 cm, sign. vlevo dole. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 700 Kč

Číslo položky: 2632
Poslední dražitel: 105
Dražba ukončena: 04.02.2021, 20:21 h