Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Bílá věž v Klatovech

1950, bar. lept, 33 x 24 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše. Na rubu štítek s autorovým popisem

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2636
Poslední dražitel: 857
Dražba ukončena: 04.02.2021, 20:35 h