Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Kostel v Hodoníně

1948, bar. lept, 25 x 35 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Z pozůstalosti J.CH. Vondrouše.

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 2641
Dražba ukončena: 04.02.2021, 21:00 h