Kudláček Jan (1928)Nad rybníkem

kvaš, 24,2 x 23,5 cm, sign. uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 500 Kč

Číslo položky: 2718
Poslední dražitel: 729
Dražba ukončena: 26.05.2021, 18:35 h