Kudláček Jan (1928)Námluvy

kvaš, 24,8 x 23,5 cm, sign. uprostřed dole, rámováno. Z pozůstalosti J. Kudláčka

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 2720
Poslední dražitel: 967
Dražba ukončena: 26.05.2021, 18:45 h