Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)3 Ex libris

3x litografie, 19,8 x 10 cm, všechny signovány.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 4 100 Kč

Číslo položky: 2722
Poslední dražitel: 103
Dražba ukončena: 26.05.2021, 18:58 h