Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Apotheosa hudby

1995, bar. litografie, 58,5 x 40 cm, sign. vpravo dole, popis uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 26 000 Kč

Číslo položky: 2724
Poslední dražitel: 972
Dražba ukončena: 26.05.2021, 19:08 h