Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Das Vermächtnis (Děditství)

1967, rytina, 30,7 x 23 cm, sign. vpravo dole, číslo 17/35, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 5 500 Kč

Číslo položky: 2726
Poslední dražitel: 244
Dražba ukončena: 26.05.2021, 19:39 h