Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Mládí - Stáří

2007, bar. suchá jehla, 15 x 10,5 cm, signováno a rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 2727
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 26.05.2021, 19:20 h