Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)Národní divadlo

1951, akvarel, 16 x 22,3 cm, sign.vlevo dole, dedikace vpravo dole

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 2797
Poslední dražitel: 924
Dražba ukončena: 27.05.2021, 20:20 h