Vondrouš Jan Charles (1884 - 1970)2x kresba

Břízy, tužka s akvarelem, 22 x 31 cm, nesign.
Krkonoše, tužka s akvarelem, 20 x 28,4 cm, sign.vpravo dole, na pravé straně 3 ohyby

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 2798
Poslední dražitel: 924
Dražba ukončena: 27.05.2021, 20:25 h