Bím Tomáš (1946)Červený stan

bar. litografie, 1996, 48 x 63 cm, sign. a značeno 35/96 uprostřed  dole, rámováno.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 2830
Poslední dražitel: 1036
Dražba ukončena: 25.10.2021, 18:44 h