Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Francisco Goya

Ex libris, bar. lept, 1996, 13,6 x 10 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 59/150

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 2892
Poslední dražitel: 972
Dražba ukončena: 26.10.2021, 19:00 h