Liesler Josef (1912 - 2005)Konvolut 3 drobných grafik

2x bar. litografie, 1x bar. linoryt, všechny signovány

Vyvolávací cena 300 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 370
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 05.11.2015, 15:23 h