Born Adolf (1930 - 2016)Fakír

bar. lept, 27,7 x 10 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 3046
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 01.03.2022, 22:19 h