Jansa Václav (1859 - 1913)Karlův most

Olej na desce, kolem roku 1910, 37 x 44 cm, nesignováno, rámováno. Pasparta vyšisovaná. Odborný posudek pravosti od PhDr. Šárky Leubnerové přiložen.

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 40 000 Kč

Číslo položky: 3086
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 02.03.2022, 20:45 h