Jíra Josef (1929 - 2005)Křížová cesta - soutisk grafik

1992, 14 barevných litografií, celkový rozměr 25,5 x 65 cm, signováno vpravo dole + přípis, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 16 000 Kč

Číslo položky: 3089
Poslední dražitel: 1095
Dražba ukončena: 02.03.2022, 21:00 h