Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Křik

suchá jehla, 40,5 x 25 cm, 1/X., signováno vpravo dole, popsáno uprostřed, rámováno.

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 3267
Poslední dražitel: 244
Dražba ukončena: 31.05.2022, 18:49 h