Born Adolf (1930 - 2016)Franz Josef na cestách

bar. litografie, 36,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, číslováno 67/70. rámováno

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 36 000 Kč

Číslo položky: 3226
Poslední dražitel: 1137
Dražba ukončena: 30.05.2022, 21:38 h