Born Adolf (1930 - 2016)Na Vyjížďce

bar. litografie, 46 x 65 cm, autorský tisk, signováno vpravo dole, uprostřed popis autorem. Na okraji papíru, mimo tiskovou plochu, černá skvrna od tiskové barvy.

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Aktuální cena 32 000 Kč

Číslo položky: 3227
Poslední dražitel: 1137
Dražba ukončena: 30.05.2022, 21:43 h