Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Srpen

60.léta, litografie, 17 x 13 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole technika

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 100 Kč

Číslo položky: 3252
Poslední dražitel: 1046
Dražba ukončena: 31.05.2022, 17:25 h