Kudláček Jan (1928)Žabák

kvaš, 51,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, nerámováno.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 3265
Poslední dražitel: 966
Dražba ukončena: 31.05.2022, 18:30 h