Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Metamorphosis of Smile

bar. litografie, 1982, 48 x 37,3 cm, 10/70, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 7 000 Kč
Aktuální cena 7 000 Kč

Číslo položky: 3272
Poslední dražitel: 349
Dražba ukončena: 31.05.2022, 19:05 h