Sukdolák Pavel (1925)Hořící keř

bar. lept, 55 x 48,5 cm, autorský tisk, signováno dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 300 Kč

Číslo položky: 3302
Dražba ukončena: 31.05.2022, 21:35 h