Zoubek Olbram (1926 - 2017)Ruce podané - Pf 2012

slepotisk, 2011, 21 x 15 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Ověřeno Nadací Kmentová - Zoubek

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 3315
Poslední dražitel: 431
Dražba ukončena: 31.05.2022, 22:43 h