Bím Tomáš (1946)Altán

bar. litografie, 1991, 64,5 x 49 cm, signováno dole uprostřed, rámováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 3223
Dražba ukončena: 30.05.2022, 21:20 h