Born Adolf (1930 - 2016)Na koštěti

barevný lept, 25,5 x 17,7 cm, 24/60, signováno, rámováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 3377
Poslední dražitel: 526
Dražba ukončena: 09.11.2022, 18:58 h