Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)4 Exlibris

4x lept 6,5 x 4 cm, všechny signovány, rámováno.

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 3388
Poslední dražitel: 143
Dražba ukončena: 09.11.2022, 19:50 h