Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Luční kvítí

litografie, 31 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo technika, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 3389
Poslední dražitel: 986
Dražba ukončena: 09.11.2022, 19:55 h