Kobliha František (1877 - 1962)Dívčí půlakt

kolorovaný dřevoryt, 32,8 x 32,2 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Drobné hnědé skvrny v centrální části.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 3399
Dražba ukončena: 09.11.2022, 20:45 h