Born Adolf (1930 - 2016)Pozdrav vlámským mistrům

bar. litografie, 40,5 x 30 cm, 8/70, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 32 000 Kč

Číslo položky: 3540
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 27.02.2023, 22:05 h