Beneš Vlastimil (1919 - 1981)Krajina s rybníkem

kvaš, začátek 40. let, 25,5 x 40 cm, signováno vpravo dole částečně pod paspartou. Rám poškozen. Konzultováno s PhDr. M. Zachařem.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 3589
Poslední dražitel: 353
Dražba ukončena: 28.02.2023, 20:35 h