Čepelák Ladislav (1924 - 2000)Můra

lept, 18,5 x 15,8 cm, autorský tisk, signováno, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 3594
Poslední dražitel: 1107
Dražba ukončena: 28.02.2023, 21:03 h