Kudláček Jan (1928)Konvolut 3 děl

1x kresba, 2x grafika - 21 x 14 cm, 13 x 11,5 cm, 13,5 x 10. Kresba signovaná, grafiky nesign.

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 3705
Poslední dražitel: 566
Dražba ukončena: 07.06.2023, 21:35 h