Born Adolf (1930 - 2016)Přistání Toulouse Lautreca v Moulin Rouge

bar. litografie, 53,5 x 38 cm, vlevo dole 3/95, sign. vpravo dole A Born

Vyvolávací cena 11 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 454
Dražba ukončena: 28.04.2016, 09:50 h