Born Adolf (1930 - 2016)Rudolf II. v kabinetu kuriozit

bar. litografie, 49,5 x 40 cm, sign. uprostřed dole A Born

Vyvolávací cena 11 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 456
Poslední dražitel: 172
Dražba ukončena: 28.04.2016, 10:00 h