Born Adolf (1930 - 2016)Pravda o Prodané nevěstě

bar. litografie, 65 x 49 cm, vlevo dole 22/90, sign. vpravo dole A Born

Vyvolávací cena 11 000 Kč
Aktuální cena 11 000 Kč

Číslo položky: 457
Dražba ukončena: 28.04.2016, 10:05 h