Boettinger Hugo 1880 - 1934Dnes komorní koncert

kresba tuší, 1919, 17 x 27,3 cm, sign. vlevo dole Dr. Desiderius 1919, rámováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 466
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 28.04.2016, 10:50 h